1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Chejo
Последна активност:
6 Септември 2019
Зачленет:
6 Мај 2007
Мислења:
43
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
170
Пол:
Машко
Роденден:
4 Мај 1990 (Возраст: 29)
Локација:
Скопје

Сподели

Chejo

Intern, Машко, 29, од Скопје

Chejo последен пат беше виден (како):
6 Септември 2019