1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Centurion
Последна активност:
3 Април 2020 во 12:37
Зачленет:
8 Август 2010
Мислења:
81
Допаѓања:
80
Поени од трофеи:
100

Ги следи 1

Сподели

Centurion

Gaining Experience

Centurion последен пат беше виден (како):
3 Април 2020 во 12:37