1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
centarec
Последна активност:
31 Август 2012
Зачленет:
30 Јули 2012
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
22 Февруари 1981 (Возраст: 39)

Сподели

centarec

Intern, Машко, 39

centarec последен пат беше виден (како):
31 Август 2012