1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

CeeTour's Recent Activity

  1. На CeeTour му/ѝ се допаѓа мислењето на Deksa во темата Термални пасти.

    Decki gledam temava malce stara ama da si prasam :) Nekoe iskustvo so ovie termalni od loging? Паста за ладилници, WP 35GRAM | Loging...

    27 Мај 2020 во 14:05