1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
CeeTour
Последна активност:
7 Јули 2020 во 23:39
Зачленет:
18 Септември 2014
Мислења:
104
Допаѓања:
108
Поени од трофеи:
140
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

CeeTour

Gaining Experience, Машко, од Skopje

CeeTour последен пат беше виден (како):
7 Јули 2020 во 23:39