1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cedosub
Последна активност:
9 Јануари 2010
Зачленет:
11 Април 2007
Мислења:
15
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Роденден:
18 Декември 1983 (Возраст: 36)
Веб-страна:

Сподели

cedosub

Intern, 36

cedosub последен пат беше виден (како):
9 Јануари 2010