1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ceco's Recent Activity

 1. Ceco одговори на темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Potvrduvam pozitivno iskustvo so @toshex dogovoreno najdeno zavrseno vo najkus mozen rok.

  8 Април 2020 во 00:05
 2. На Ceco му/ѝ се допаѓа мислењето на toshex во темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Позитивно искуство со членот @Ceco - препорака од мене за соработка. Договорено брзо и без никакви проблеми во однос на комуникација или...

  7 Април 2020 во 23:19
 3. На Ceco му/ѝ се допаѓа мислењето на Маша во темата Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!.

  Чим толку радосно те испаќа, ни она дома не си поминува лошо :P

  7 Април 2020 во 23:15