1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Ceco ги следи

 1. Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,748
  Допаѓања:
  286
  Поени од трофеи:
  1,217
 2. D

  Администратор
  Мислења:
  3,250
  Допаѓања:
  1,726
  Поени од трофеи:
  802
 3. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,560
  Допаѓања:
  25,681
  Поени од трофеи:
  2,377
 4. FiC DoGG

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  847
  Допаѓања:
  820
  Поени од трофеи:
  512
 5. gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,506
  Допаѓања:
  10,526
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  297
  Поени од трофеи:
  1,227
 7. SaleSk

  Arzt, Машко, 42
  Мислења:
  4,600
  Допаѓања:
  5,165
  Поени од трофеи:
  1,852