1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
CDR``
Последна активност:
28 Декември 2017
Зачленет:
28 Јуни 2013
Мислења:
12
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
18 Февруари 1997 (Возраст: 23)
Локација:
Кочани
Занимање:
Gamer

Сподели

CDR``

Intern, Машко, 23, од Кочани

CDR`` последен пат беше виден (како):
28 Декември 2017