1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

causevd's Recent Activity

 1. causevd одговори на темата Payoneer картичка.

  Контактирај го live chat supportot ке ти помогнат, пред да идеш на ризик.

  15 Јули 2019 во 22:00
 2. На causevd му/ѝ се допаѓа мислењето на Banjifiko во темата Помош! Хдд.

  Не знам дали навистина ги правиш нештата што ги постираш, или едноставно ти досадно..:D. Еве како изгледа HDD repair room, па сега види...

  Stellar-Performs-Hard-Drive-Repair.jpg 15 Јули 2019 во 21:20
 3. На causevd му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter.

  Во Копенхаген 28 приведени поради возење електротротинет пијани и дрогирани

  15 Јули 2019 во 12:39
 4. На causevd му/ѝ се допаѓа мислењето на cipiripi во темата Проценка Oneplus 7 - Нов, некористен.

  Телефонот е потполно нов и некористен, со целосно пакување и 2 оригинални футроли (едната е силикон проѕирен, другата е црна- модел...

  14 Јули 2019 во 18:38
 5. На causevd му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата Решено Aпдејт на форум 1.5.24 [Последна].

  [ATTACH]

  Пила-лист-со-бичкија.jpeg 12 Јули 2019 во 22:38
 6. На causevd му/ѝ се допаѓа мислењето на esquimaux во темата Mame32 emulator со сите игри..

  [IMG]

  12 Јули 2019 во 09:40
 7. causevd Прикачи датотека во темата Нексио - ценовник.

  Како се извади сеа како политичар

  12 Јули 2019 во 00:21
 8. На causevd му/ѝ се допаѓа мислењето на mihovkris во темата Igra torrent virus.

  [IMG]

  11 Јули 2019 во 23:21
 9. causevd одговори на темата Нексио - ценовник.

  Мрзо, 5-тото мислење од горе. Очи ке ти истера.

  11 Јули 2019 во 23:19
 10. На causevd му/ѝ се допаѓа мислењето на igor_igor во темата Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!.

  Морам да бидам up to date па макар и со буџет процесор. :p i3-9100F со 3 години гаранција = 6.600 Ден G.SKILL Aegis 2x8GB=16GB DDR4...

  0-02-05-b7c5128c06837fe4137a38b1f53c1a1681930e05f7210164e65d4e82863fa159_d7e9ed0.jpg 0-02-05-38c5f353f429239c4a6cf823ac0d0bc4ddda961f97702265e5544590ce4affc5_c11a5fb2.jpg 11 Јули 2019 во 19:22
 11. causevd одговори на темата Продавам GoPro Hero3+ black.

  Продадено, може клуч.

  10 Јули 2019 во 19:45
 12. На causevd му/ѝ се допаѓа мислењето на architect во темата Мојот десктоп.

  она кога политичка партија има канал на дискорд :D [ATTACH]

  Untitled-1.jpg 10 Јули 2019 во 15:30
 13. causevd одговори на темата upWork (поранешно oDesk) (работа и повлекување пари).

  Реално кажано, и не е одлучувачки заради тоа што сите знаеме дека ова е за мали деца. Имаше голема дебата околу ова на нивниот форум и...

  10 Јули 2019 во 12:39
 14. causevd започна нова тема:

  Решено Проблем со форумот

  Некој да знае како може да го решам овој проблем? Уште од вчера почна да ми се појавува овој проблем на форумот. Кога пишувам...

  Форум: Генерална дискусија

  10 Јули 2019 во 12:30