1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Cas12
Последна активност:
13 oктомври 2019 во 19:30
Зачленет:
12 oктомври 2014
Мислења:
11
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
14 ноември 1991 (Возраст: 27)

Сподели

Cas12

Intern, Машко, 27

Cas12 последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2019 во 19:30