1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
carrierOT
Последна активност:
8 Јануари 2020
Зачленет:
18 oктомври 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
5 Март 1975 (Возраст: 44)

Сподели

carrierOT

Intern, Машко, 44

carrierOT последен пат беше виден (како):
8 Јануари 2020