1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Captain_Sashe
Последна активност:
16 Јуни 2020
Зачленет:
9 Јуни 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
31 Март 1990 (Возраст: 30)

Сподели

Captain_Sashe

Intern, Машко, 30

Captain_Sashe последен пат беше виден (како):
16 Јуни 2020