1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Captain Jack
Последна активност:
8 Февруари 2009
Зачленет:
20 Септември 2007
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Сподели

Captain Jack

Intern

Captain Jack последен пат беше виден (како):
8 Февруари 2009