1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cappie
Последна активност:
31 Март 2017
Зачленет:
20 Јуни 2014
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
25 Јуни 1989 (Возраст: 31)

Сподели

cappie

Intern, Машко, 31

cappie последен пат беше виден (како):
31 Март 2017