1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Can4sta
Последна активност:
19 oктомври 2018 at 02:33
Зачленет:
19 Јануари 2008
Мислења:
303
Допаѓања:
250
Поени од трофеи:
325

Сподели

Can4sta

Gaining Experience

Can4sta последен пат беше виден (како):
19 oктомври 2018 at 02:33