1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
caldi
Последна активност:
30 Декември 2019
Зачленет:
17 Декември 2011
Мислења:
9
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
9 Септември 1984 (Возраст: 35)

Сподели

caldi

Intern, Машко, 35

caldi последен пат беше виден (како):
30 Декември 2019