1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Calamity
Последна активност:
26 oктомври 2019
Зачленет:
4 oктомври 2010
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Роденден:
25 Февруари 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Calamity

Intern, 24

Calamity последен пат беше виден (како):
26 oктомври 2019