1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cakii
Последна активност:
16 oктомври 2019 во 09:11
Зачленет:
23 Февруари 2011
Мислења:
401
Допаѓања:
736
Поени од трофеи:
205
Роденден:
Јули 3

Сподели

cakii

On your way to fame

cakii последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 16 oктомври 2019 во 09:11