1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
CaKi_PrO
Последна активност:
26 Мај 2020 во 13:08
Зачленет:
24 Април 2011
Мислења:
36
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
207

Сподели

CaKi_PrO

Intern

CaKi_PrO последен пат беше виден (како):
26 Мај 2020 во 13:08