1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
caki
Последна активност:
20 Јануари 2020 во 19:36
Зачленет:
1 Август 2010
Мислења:
463
Допаѓања:
145
Поени од трофеи:
175

Следачи 2

Роденден:
Мај 16

Сподели

caki

Gaining Experience

caki последен пат беше виден (како):
20 Јануари 2020 во 19:36