1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

cacko1's Recent Activity

 1. На cacko1 му/ѝ се допаѓа мислењето на aalekso0 во темата (ecig) Продавам, купувам, менувам, подарувам....

  Продавам Кајфун лите 2019 (sxk) 24мм Со екстензија на 5мл 800 ден....

  20190908_121001.jpeg 20190908_121026.jpeg 12 Септември 2019 во 21:15
 2. На cacko1 му/ѝ се допаѓа мислењето на boban984 во темата Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!).

  Huawei P20 Пешна, HDR мode [ATTACH] Tреска (Македоснки Брод), "Silky water" mode [ATTACH]

  IMG_20190908_112634.jpg IMG_20190908_183612.jpg 12 Септември 2019 во 14:45