1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
!c3m@n
Последна активност:
19 Март 2017
Зачленет:
8 Декември 2011
Мислења:
6
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
16 Декември 1971 (Возраст: 48)

Сподели