1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
c1r4k
Последна активност:
30 Мај 2020 во 21:14
Зачленет:
23 Јуни 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
1 Декември 1980 (Возраст: 39)
Локација:
Skopje
Занимање:
Tehnicar

Сподели

c1r4k

Intern, Машко, 39, од Skopje

c1r4k последен пат беше виден (како):
Прегледува тема LG K8 + Lenovo Tab 2 А10-70f, 30 Мај 2020 во 21:14