1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
c0mrade
Последна активност:
4 Јули 2020
Зачленет:
11 Септември 2008
Мислења:
132
Допаѓања:
89
Поени од трофеи:
220
Пол:
Машко

Сподели

c0mrade

Gaining Experience, Машко

c0mrade последен пат беше виден (како):
4 Јули 2020