• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
c0k0vsky
Реакции
14
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • повеќе на фејс сум и така, на мсн ретко :D иначе со хак се бавиш уште? ја фатив дизајн тро и така :D
  c0k0vsky
  c0k0vsky
  Имам нов ФБ те додадов од тој, прифати ме да позборуваме :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно