1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат bxxxn

 1. HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,110
  Допаѓања:
  4,388
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. StOrMK

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  702
  Допаѓања:
  377
  Поени од трофеи:
  205
 3. wolverine

  On your way to fame
  Мислења:
  779
  Допаѓања:
  664
  Поени од трофеи:
  265