1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Buzleski
Последна активност:
17 Јули 2018
Зачленет:
12 Септември 2008
Мислења:
86
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60
Роденден:
16 Август 1976 (Возраст: 43)

Сподели

Buzleski

Intern, 43

Buzleski последен пат беше виден (како):
17 Јули 2018