1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Buvche
Последна активност:
28 Јуни 2020
Зачленет:
10 Јануари 2008
Мислења:
43
Допаѓања:
59
Поени од трофеи:
210
Пол:
Машко
Роденден:
21 Септември 1985 (Возраст: 34)

Сподели

Buvche

Gaining Experience, Машко, 34

Buvche последен пат беше виден (како):
28 Јуни 2020