1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BuuGz
Последна активност:
13 Септември 2019
Зачленет:
8 Мај 2013
Мислења:
78
Допаѓања:
66
Поени од трофеи:
100
Пол:
Машко
Роденден:
4 Април 1986 (Возраст: 34)

Сподели

BuuGz

Gaining Experience, Машко, 34

BuuGz последен пат беше виден (како):
13 Септември 2019