1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Busav ги следи

 1. Ac3

  Intern
  Мислења:
  99
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  80
 2. m3nka

  Intern
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  200