1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Busav

 1. AlexM

  On your way to fame, од City of Consuls
  Мислења:
  955
  Допаѓања:
  519
  Поени од трофеи:
  365
 2. architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,949
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,602
 3. Cika

  V.I.P
  Мислења:
  2,474
  Допаѓања:
  1,076
  Поени од трофеи:
  837
 4. iivviiccaa

  Intern
  Мислења:
  303
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  45
 5. Јован

  Intern
  Мислења:
  253
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0