1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Busav
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 20:22
Зачленет:
10 ноември 2008
Мислења:
595
Допаѓања:
21
Поени од трофеи:
265

Ги следи 2

Роденден:
6 Септември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Busav

Intern, 29

Busav последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 5 Јуни 2020 во 20:22