1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
burce
Последна активност:
23 Јануари 2020
Зачленет:
1 Април 2009
Мислења:
268
Допаѓања:
38
Поени од трофеи:
362
Локација:
Скопје

Сподели

burce

Intern, од Скопје

burce последен пат беше виден (како):
23 Јануари 2020