• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Buno

 1. B

  Ми треба помош како да подигнам пари

  Како?:)
 2. B

  Ми треба помош како да подигнам пари

  А може од станство да ти пратат на трансакциска сметка?
 3. B

  Ми треба помош како да подигнам пари

  Треба да ми испаратат 1500 евра.Бидејќи PayPal не го бива со старата фитна, Western Union е малце скапо.Има ли некоја друга алтернатива? Слушнав дека MoneyGram било добро за да подигаш пари од Македонија?
На врв Дно