1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bumva
Последна активност:
18 Јуни 2010
Зачленет:
27 Септември 2008
Мислења:
55
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Сподели