1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
buli_mkd
Последна активност:
12 Септември 2019
Зачленет:
2 Декември 2009
Мислења:
16
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60

Сподели

buli_mkd

Intern

buli_mkd последен пат беше виден (како):
12 Септември 2019