1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bugarce
Последна активност:
24 Април 2019 at 05:27
Зачленет:
22 Март 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Машко
Роденден:
28 Август 1982 (Возраст: 36)

Сподели

bugarce

Intern, Машко, 36

bugarce последен пат беше виден (како):
Прегледува тема HP EliteDesk 800 SFF - Core i7, 16GB RAM, 250GB SSD, 1TB HDD, Windows 10 Pro x64 licensed, 24 Април 2019 at 05:27