• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

buci651

Роденден
13 август 1965 (Возраст: 55)
Прекар
rambo
Професија
stolar
Омилен цитат
jebiga
Музика
rok
Омилен спорт
setanje
На врв Дно