• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од bubo'o

 1. B

  Проблем со стар лаптоп (само за експерти)

  Е тоа незнам како се прави
 2. B

  Проблем со стар лаптоп (само за експерти)

  А што му е она што после shot down треба да го чекам прво да "излади" па да се стратува?
 3. B

  Проблем со стар лаптоп (само за експерти)

  Со кое програмче да пробам?
 4. B

  Проблем со стар лаптоп (само за експерти)

  Ме израдува :) а што со малите линикси, зошто неможам да ги инсталирам?
 5. B

  Проблем со стар лаптоп (само за експерти)

  Ке го тера на 512RAM??? Мислев за lite.
 6. B

  Проблем со стар лаптоп (само за експерти)

  Пошто ми е прва тема, прво сакам да ве поздравам и да ви кажам дека ве читам скоро 1 година и многу сте ми помогнале досега. Јас сум ти некој самоук компјутерџија и уште учам и сакам да учам. И сега имам голем проблем со еден стар лаптоп кој случајно дојде кај мене и мислев дека ке ми заврши...
На врв Дно