1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Bubache's Recent Activity

 1. На Bubache му/ѝ се допаѓа мислењето на Banjifiko во темата Проценка Продавам Редми Ноте 2.

  2.500 денари.

  7 Јули 2020 во 14:54
 2. Bubache започна нова тема:

  Проценка Продавам Редми Ноте 2

  Редми Ноте 2 xiaomi.eu_multi_HMNote2_V9.2.3.0.LHMCNEK_v9-5.0 одлично сочуван [ATTACH] [ATTACH]

  IMG_20200707_141737.jpg IMG_20200707_141745 (1).jpg

  Форум: Продавам

  7 Јули 2020 во 14:39
 3. На Bubache му/ѝ се допаѓа мислењето на Banjifiko во темата Продавам екстерни 2.5'' дискови.

  Продавам 3 екстерни 2.5'' дискови: 1. HGST (generic enclosure USB 3.0) 1TB - 1.500 денари [ATTACH] 2. WDC (generic enclosure USB 3.0)...

  hgst.jpg wdc.jpg werbatim.jpg IMG_20200701_134438.jpg IMG_20200701_134306.jpg 6 Јули 2020 во 15:13