1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bubache
Последна активност:
2 Декември 2019
Зачленет:
11 oктомври 2015
Мислења:
428
Допаѓања:
251
Поени од трофеи:
165
Пол:
Машко

Сподели

Bubache

Gaining Experience, Машко

Bubache последен пат беше виден (како):
2 Декември 2019