1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BSOD
Последна активност:
23 ноември 2011
Зачленет:
5 Јуни 2008
Мислења:
709
Допаѓања:
46
Поени од трофеи:
0

Ги следи 3

Следачи 2

Сподели

BSOD

Intern

BSOD последен пат беше виден (како):
23 ноември 2011