1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
brzi
Последна активност:
17 Јуни 2020
Зачленет:
18 Април 2007
Мислења:
217
Допаѓања:
108
Поени од трофеи:
250

Следачи 3

Сподели

brzi

Gaining Experience

brzi последен пат беше виден (како):
17 Јуни 2020
  1. На профилот на brzi сеуште нема пораки.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Processor & Cooler:
  i7 4790k | CM 420 Evo
  Storage:
  120GB Kingston HyperX Savage | WD Blue 1TB
  PSU:
  DeepCool DQ750ST 750W
  RAM:
  16GB HyperX Beast 2400MHz
  VGA:
  Sapphire RX480 4GB OC+
  Case:
  Sama Titan
  Mouse:
  Asus ROG G900
  Audio:
  Bose SoundTrue AE2
  Keyboard:
  CM Storm QuickFire Stealth
  Motherboard:
  Asus Z97K
  OS:
  Win 10
  Прекар:
  brzi
  Професија:
  student atm
  Омилен цитат:
  i'd rather be hated for who i am, than love for who i am not - Kurt Cobain
  Музика:
  se :)
  Програмски јазици:
  C/C++, php. jquery, html/css
  Најчесто користени апликации:
  mnogu
  Омилен спорт:
  World of Warcraft Arenas lol
  Интереси:
  Programiranje