1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bruteforce
Последна активност:
21 Јуни 2012
Зачленет:
12 Април 2010
Мислења:
153
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
20

Сподели

bruteforce

Intern

bruteforce последен пат беше виден (како):
21 Јуни 2012