1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Brutalic
Последна активност:
14 Јули 2015
Зачленет:
7 Септември 2012
Мислења:
197
Допаѓања:
94
Поени од трофеи:
60

Ги следи 1

Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Calgary, Alberta

Сподели

Brutalic

Gaining Experience, Машко, од Calgary, Alberta

дуд 20 oктомври 2012

Brutalic последен пат беше виден (како):
14 Јули 2015