Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

bruno_duke

Роденден
28 ноември 1989 (Возраст: 34)
Прекар
altair
Професија
student
Музика
metal
Програмски јазици
C#, java script
Најчесто користени апликации
winamp :)
Омилен спорт
freerunning

Потпис

Sat6ix

Следи

Трофеи

 1. 110

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно