1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bruno_duke
Последна активност:
23 Февруари 2011
Зачленет:
8 ноември 2010
Мислења:
26
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
28 ноември 1989 (Возраст: 30)

Сподели

bruno_duke

Intern, 30

bruno_duke последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2011