1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Brontok
Последна активност:
12 Август 2012
Зачленет:
11 oктомври 2010
Мислења:
19
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
10

Сподели

Brontok

Intern

Brontok последен пат беше виден (како):
12 Август 2012
  1. xaser
   xaser
   Ako sakas za 2300 denari ili zamena hard disk 1 tb western digital malku koristen so doplata 3000 den.Pozdrav
  2. ivan1500
   ivan1500
   Ajde kazi za sto se raboti pa da vidime da pravime nesto :)

   Zborime za visualbasic
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Прекар:
  Хакерот
  Професија:
  Чепкач
  Музика:
  Progressive transe and house,dance.hip hop & rnb
  Видео:
  http://www.youtube.com/watch?v=GoCOg8ZzUfg&feature
  Програмски јазици:
  C++,Dreamweaver
  Најчесто користени апликации:
  Eset nod32 Smart security
  Mozilla Firefox
  Aimp
  Windows Live messenger
  Омилен спорт:
  Bodybuilding, Kosarka, ping-pong

  Потпис

  Мsi 770-c45, 770/sb710, am3
  Athlon II x4 quad 2.8 ghz
  Ati r5750-pm2d1g dx11
  DDR III 4gb 1333 mhz
  1 tb 32 mb 7200,sata II
  Hd audio 8 channels,Gigabit LAN
  DVD-RW Samsung