1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Brmbarosh
Последна активност:
10 Март 2017
Зачленет:
16 Јули 2016
Мислења:
10
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
28 ноември 1990 (Возраст: 29)
Локација:
Skopje,Butel,Radishani,

Сподели

Brmbarosh

Intern, Машко, 29, од Skopje,Butel,Radishani,

Brmbarosh последен пат беше виден (како):
10 Март 2017